4 października 2022

Press Release

Reesco Retail zakończyło realizację projektu wykończenia wnętrz dla sklepu Netto w Puławach

Powrót

Reesco Retail, spółka należąca do Grupy Reesco, specjalizująca się w budowaniu i przebudowywaniu powierzchni handlowych, zakończyła realizację przestrzeni handlowej sklepu sieci Netto zlokalizowanego w galerii Karuzela Puławy. Prace aranżacyjne na łącznej powierzchni 1150 m2 trwały niemal 2 miesiące.  Pierwsi klienci zagościli w obiekcie już pod koniec kwietnia.

Reesco Retail, w ramach prac dla Netto w Puławach, odpowiedzialne było za fitout sklepu od stanu shell&core. m.in. za ogólnobudowlane prace: instalacyjne, sanitarne, elektryczne, a także te obejmujące systemy grzewcze i klimatyzacyjne. Działania wyposażeniowe skoncentrowane na instalacji płytek podłogowych, okładzin ściennych, odbojów stalowych i płyt laminowanych według standardu aranżacyjnego firmy Netto, podpięcie systemów sieci do wykonanych instalacji budynkowych. Poza usługami budowlanymi i aranżacyjnymi, Reesco Retail koordynowało prowadzone prace i ustalenia między stronami: inwestorem, najemcą, wykonawcami i dostawcami.

 

Zleceniodawcą prac była spółka celowa związana z Karuzela Holding – znany deweloper, firma specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski.

 

Galeria Karuzela w Puławach jest ważnym miejscem zakupowym dla mieszkańców miasta i okolic. Cieszymy się, że moglibyśmy współpracować ze znanym deweloperem przy realizacji kolejnego sklepu Netto, który  jest ósmą lokalizacją tej sieci, za której przygotowanie odpowiada zespół Reesco Retail – komentuje Lucyna Śliż, Head of Development, Reesco Retail. 

 

Reesco Retail specjalizuje się w budowaniu i przebudowywaniu powierzchni handlowych. Zespół działa na trzech płaszczyznach: od dostosowania powierzchni i wykonania prac aranżacyjnych dla najemcy, przebudowy obiektu dla wynajmującego, a skończywszy na budowie obiektów o charakterze retail parków i obiektów typu convenience center.

 
 

Kontakt do Biura Prasowego

Jesteś dziennikarzem i masz do nas pytanie? Skontaktuj się z naszym biurem prasowym