11 marca 2024

Case Study

Reesco generalnym wykonawcą biura Sii w Łodzi

Powrót

Reesco, spółka należąca do Grupy Reesco, na zlecenie Bacoli Properties, zrealizowało usługę fit-out biura Sii, jednego z czołowych dostawców doradztwa technologicznego, transformacji cyfrowej oraz usług inżynieryjnych i biznesowych w Polsce. Prace aranżacyjne od shell and core na łącznej powierzchni ponad 2000 m kw. przeprowadzono w jednej z 16. siedzib firmy, zlokalizowanej w budynku Hi Piotrkowska w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 157a.
 

Reesco, w ramach usługi „desing&build”, było odpowiedzialne za projekty wykonawcze architektury, instalacji sanitarnych, instalacji elektrycznych oraz niskoprądowych, a także zrealizowało finalną aranżację biura Sii w Łodzi. Jednym z kluczowych aspektów było połączenie powierzchni obu kondygnacji (na 14. i 15. piętrze) w obszarze kuchni, co wymagało precyzyjnego wykonania otworu w stropie, wzmocnienia konstrukcji oraz stworzenia efektownego połączenia schodami.

 

Wyzwania, jakie postawił przed nami klient, były dość wymagające, zwłaszcza w kontekście połączenia dwóch poziomów w jednolitą przestrzeń. Zespół specjalistów Reesco pracował z niezwykłym zaangażowaniem, co zaowocowało stworzeniem nowoczesnego i funkcjonalnego biura – mówi Bartosz Rychlak, Director, Project & Construction Management z Grupy Reesco.

 

Projekt biura Sii wyróżnia się nie tylko efektownym połączeniem przestrzeni, lecz także unikatowym stylem architektonicznym. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań oraz wysokiej jakości wykończenia, nadały przestrzeni wyjątkowy charakter. Duża dyscyplina specjalistów Reesco, związana z koniecznością elastycznego dostosowywania się do zmian w harmonogramie, były kluczowe dla pomyślnego zakończenia projektu.

Kontakt do Biura Prasowego

Jesteś dziennikarzem i masz do nas pytanie? Skontaktuj się z naszym biurem prasowym