25 stycznia 2023

Press Release

Reesco Retail zakończyło przebudowę w Galerii Solnej

Powrót

Reesco Retail, spółka należąca do Grupy Reesco, specjalizująca się w budowaniu i przebudowywaniu powierzchni handlowych, była odpowiedzialna za przebudowę zarządzanej przez EPP Galerii Solnej w Inowrocławiu. Na ponad 5500 mkw. wydzielono pięć nowych lokali handlowych. Prace zakończyły się w grudniu 2022.

Galeria Solna to obiekt o łącznej powierzchni najmu niemal 23 500 mkw. Współwłaściciel i zarządca obiektu, EPP, wybrał Reesco Retail do realizacji projektu przebudowy obejmującego między innymi: prace demontażowe – elektryczne i sanitarne, wygrodzenia, wykonanie przyłącza energii elektrycznej oraz instalację sieci elektrycznej niskoprądowej. Spółka należąca do Grupy Reesco była również odpowiedzialna za kwestie związane z ochroną przeciwpożarową – instalację tryskaczy i hydrantów, a także SSP – system sygnalizacji pożarowej i DSO – głośniki do systemu pożarowego. Zespół Reesco Retail zainstalował również dla dwóch najemców nowe centrale wentylacyjne na dachu. Dodatkowo na elewacji Galerii Solnej powstała nowa konstrukcja pod reklamy. Pojawiły się również nowe schody zewnętrzne.

Reesco Retail specjalizuje się w budowaniu i przebudowywaniu powierzchni handlowych. Zespół działa na trzech płaszczyznach: od dostosowania powierzchni i wykonania prac aranżacyjnych dla najemcy, przebudowę obiektu dla wynajmującego, a skończywszy na budowie obiektów o charakterze retail parków i obiektów typu convenience center.

Kontakt do Biura Prasowego

Jesteś dziennikarzem i masz do nas pytanie? Skontaktuj się z naszym biurem prasowym