10 lutego 2023

Case Study

Odmienione biuro Bacardi. Grupa Reesco odpowiedzialna za projekt wykonawczy i realizację

Powrót

Nowa Investment sp. z o.o. zleciła Grupie Reesco wykonanie projektu wykonawczego i realizację blisko 1115 m2 powierzchni biurowej marki Bacardi. Projekty branżowe wykonane zostały na bazie koncepcji przygotowanej przez The Design Group.

Projekty branżowe wykonane zostały na bazie koncepcji przygotowanej przez The Design Group. Prace, za które odpowiedzialna była Grupa Reesco, obejmowały wyburzenia, demontaże, przebudowę i remont całej powierzchni biura, włącznie z recepcją i salami konferencyjnymi oraz ze szczególnym uwzględnieniem strefy baru.

Projekt biura Bacardi wyróżnia się bogatym i różnorodnym designem. Połączenie sił z pracownią projektową The Design Group umożliwiło stworzenie przyjaznej, dogodnej i komfortowej przestrzeni biurowej. Wierzymy, że owoc naszej współpracy spełnił oczekiwania Klienta – komentuje Aneta Zembowicz, Grupa Reesco.

Pracownia The Design Group została założona w 2015 roku i specjalizuje się w projektowaniu wnętrz biurowych oraz doradztwie architektonicznym przy realizacjach inwestycji komercyjnych – w szczególności budynków biurowych. Usługi, jakie oferuje pracownia to m.in. space planning, design&build, workplace management i project management. W portfolio The Design Group znajdują się takie projekty jak m.in. Provident Polska, Allegro, Universal Music Polska czy UPC.

Przebudowa istniejącego biura Bacardi na warszawskim Mokotowie polegała w głównej mierze na dostosowaniu przestrzeni do dzisiejszych potrzeb pracownika. Podstawą projektu stały się też najważniejsze wartości firmy: Founders, Family i Fearless. Zostały one wplecione, zarówno w design biura, jak i funkcjonalność, które wspierają efektywność, integrację i współpracę. Cała realizacja powstała w duchu zrównoważonego rozwoju, stąd też wiele materiałów, czy elementów wyposażenia zostały zrewitalizowane i wykorzystane ponownie – mówi arch. Konrad Krusiewicz, CEO The Design Group.

Kontakt do Biura Prasowego

Jesteś dziennikarzem i masz do nas pytanie? Skontaktuj się z naszym biurem prasowym