14 listopada 2023

Case Study

Reesco Hospitality we współpracy z Heimstaden Poland

Powrót

Spółka Reesco Hospitality, należąca do Grupy Reesco, odpowiadała za generalne wykonawstwo usługi fit-out w budynku B na II etapie osiedla Heimstaden Bokserska. W sercu warszawskiego Służewca zostało zaaranżowanych 157 mieszkań przeznaczonych na długoterminowy najem instytucjonalny.

 

Heimstaden jest wiodącą w Europe firmą działająca w sektorze nieruchomości mieszkaniowych. W Polsce ma aktualnie w ofercie najmu 777 mieszkań na osiedlach Bokserska, Grzybowska i Okęcie (Warszawa) oraz Orlińskiego (Kraków). Osiedle Heimstaden Bokserska znajduje się na warszawskim Służewcu, w południowo-zachodniej części Mokotowa. W ramach dwuetapowej inwestycji powstało łącznie 430 w pełni wyposażonych i umeblowanych mieszkań na wynajem. Inwestycja uzyskała certyfikat BREEAM poziomie Very Good, co jest potwierdzeniem najwyższych standardów realizacji.

 

Cieszymy się, że coraz częściej realizujemy projekty w obiektach, które otrzymują prestiżowe certyfikaty, świadczące o ich zmniejszonym wpływie na środowisko i wysokiej efektywności energetycznej. Zespół Reesco Hospitality to część Grupy Reesco, która powstała, gdy rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce dopiero zaczynał się rozwijać. Na kanwie wieloletniego doświadczenia w przebudowach starszych obiektów wyrobiliśmy w sobie mocne poczucie odpowiedzialności za przyszłość naszej planety i bezpieczeństwo kolejnych pokoleń – mówi Wojciech Witek, Członek Zarządu i Współzałożyciel Reesco Hospitality.

 

Reesco Hospitality było odpowiedzialne za generalne wykonawstwo prac remontowych w 157 lokalach mieszkalnych II etapu osiedla – od stanu deweloperskiego do etapu „pod klucz”. Zespół specjalistów podłączył instalacje elektryczne i wodne, a następnie wykonał zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych oraz montaż płytek ceramicznych, paneli podłogowych, drzwi wewnętrznych i oświetlenia. Na ostatnim etapie prac wykonawca pomalował ściany, a także zapewnił dostawę, złożenie i dopasowanie mebli w kuchni oraz pozostałych elementów wyposażenia ruchomego, zgodnie z projektem wystroju, przygotowanym przez Anitę Leydo z biura architektonicznego FS&P Arcus.

Kontakt do Biura Prasowego

Jesteś dziennikarzem i masz do nas pytanie? Skontaktuj się z naszym biurem prasowym