31 stycznia 2024

Press Release

Marcin Szczeciński nowym Dyrektorem Regionalnym biura Grupy Reesco we Wrocławiu

Powrót

Na początku stycznia 2024 roku Marcin Szczeciński objął stanowisko Dyrektora regionu wrocławskiego Grupy Reesco, zajmującej się projektowaniem oraz przebudową obiektów komercyjnych.

 

Marcin Szczeciński z firmą związany jest od 2020 roku. Do tej pory, jako Project Manager, z powodzeniem zarządzał kluczowymi projektami w regionie Dolnego Śląska. Przed dołączeniem do Grupy Reesco związany był ze znanym ośrodkiem narciarskim Czarna Góra Resort, gdzie pełnił funkcję kierownika budowy.

 

W nowej roli Marcin Szczeciński będzie odpowiedzialny za kontynuację rozwoju wrocławskiego oddziału Grupy Reesco i współpracę z klientami. Zajmie się również analizą i ekspansją na nowe gałęzie sektora budowlanego.

 

Już od czasów studiów Marcin Szczeciński wiązał swoją przyszłość z Wrocławiem, gdzie mieści się biuro regionalne, którym obecnie kieruje.

 

Jak wiele polskich miast, Wrocław stawia na trend zrównoważonego rozwoju. Rośnie świadomość ekologiczna społeczeństwa oraz inwestorów, co skutkuje powstawaniem nowych budynków oraz modernizacją istniejących, zgodnie z normami ekologicznymi. Ciekawym przykładem jest ostatnio przeprowadzona z sukcesem przez Reesco przebudowa Lobby w budynku Globis, wyróżniająca się nie tylko ciekawą architekturą, lecz także niską energetycznością oraz niskoemisyjnością – mówi Marcin Szczeciński, Dyrektor Regionalny we Wrocławiu w Grupie Reesco.

 

Grupa Reesco we Wrocławiu działa w obszarze office, retail i hospitality. Specjaliści z wieloletnim doświadczeniem prowadzą projekty w formule desing & build oraz general contracting, wykonując przestrzenie szyte na miarę klientów. Firma, zwracając uwagę na zrównoważony rozwój i ekologię, odnotowuje w regionie sukcesy w realizacji przebudów zgodnych z najnowszymi standardami ekologicznymi.

 

Marcin Szczeciński prywatnie jest zwolennikiem aktywności fizycznej i spędzania wolnego czasu na łonie natury. Uwielbia rowerowe podróże oraz wspinaczkę sportową. We Wrocławiu ceni sobie również połączenie miejskiego stylu życia z praktycznie nieograniczonymi możliwościami wyjazdów w nieodległe Sudety.

 

We Wrocławiu zakochałem się w momencie rozpoczęcia studiów. Fascynuje mnie swoją otwartością kulturową i architekturą. Ścisłe centrum to perełka Dolnego Śląska, odwiedzana przez wielu turystów z całej Europy, a Śródmieście to wspaniałe miejsce dla biznesu i codziennej aktywności prywatno-zawodowej Wrocławia – dodaje Marcin Szczeciński.

Kontakt do Biura Prasowego

Jesteś dziennikarzem i masz do nas pytanie? Skontaktuj się z naszym biurem prasowym