19 grudnia 2023

Case Study

Fit out wrocławskiego PRS w rękach specjalistów z Reesco Hospitality

Powrót

Resi4Rent, jedna z największych firm na rynku najmu w Polsce, zleciła realizację kolejnego projektu ekspertom Reesco Hospitality, spółki należącej do Grupy Reesco. Głównym celem wykonawcy była aranżacja wnętrz nowej inwestycji w formule PRS, zlokalizowanej we Wrocławiu przy ul. Jaworskiej 6. W rezultacie przyszli najemcy zyskali do wyboru 391 lokali spełniających najwyższe standardy.

 

W zakresie prac Reesco Hospitality, znalazł się między innymi montaż płytek gresowych i ceramicznych, paneli podłogowych i drzwi wewnętrznych oraz instalacja dekoracji, w tym oprawy oświetleniowej, karniszy obrazów oraz luster. Na kolejnym etapie zespół specjalistów wykonał konstrukcję wyposażenia meblowego, tj. szaf w zabudowie oraz szafek kuchennych i łazienkowych, zarówno pod umywalkami, jak i nad stelażami podtynkowymi. Dodatkowo przeprowadzono tzw. „biały montaż”, który polega na precyzyjnym podłączeniu instalacji wodno-kanalizacyjnej. W części lokali zostały wstawione wanny z parawanami, a w pozostałych zapewniono brodziki typu „walk-in” wykończone płytkami, z odpływem liniowym. Wszystkie pomieszczenia starannie pomalowano na biały kolor, co w połączeniu z funkcjonalnymi meblami, nadało wnętrzom nowoczesności. W rezultacie powstało 391 mieszkań przeznaczonych dla osób ceniących komfort i wygodę.

 

Resi4Rent to firma, która zawsze kieruje się potrzebami swoich klientów i przykłada ogromną wagę do dbałości o najmniejsze detale, dlatego, znając standard naszych usług, po raz kolejny postawiła na Reesco Hospitality. Mamy portfolio również inne wrocławskie oraz warszawskie inwestycje. To dla nas wielkie wyróżnienie, że i tym razem mogliśmy zadbać o realizację projektu PRS dla lidera branży – podkreśla Wojciech Witek, Członek Zarządu i Współzałożyciel Reesco Hospitality.

 

Inwestycja „Jaworska” znajduje się w samym sercu Wrocławia, tuż obok Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, w otoczeniu zielonych terenów, idealnych na rowerowe trasy. Rozbudowana sieć komunikacyjna wokół, sprawia, że szybko i sprawnie można dostać się w każdy, nawet najodleglejszy zakątek miasta.

 

Najemcy poszukują lokum w pobliżu uczelni, miejsc pracy i z dobrą komunikacją, by móc uczestniczyć w życiu towarzyskim. Coraz częstszym warunkiem jest również dostępność i elastyczność, którą oferują mieszkania w abonamencie. Rynek PRS w Polsce przeżywa właśnie etap dynamicznego rozwoju a jego potencjał, jako pierwsza, zauważyła firma Resi4Rent. Cieszę się, że nasz zespół, wykorzystując bogate doświadczenie zdobyte w obszarach przebudów starszych budynków biurowych, ma równie silny wpływ na rozwój sektora hospitality w Polsce – dodaje Wojciech Witek.

Kontakt do Biura Prasowego

Jesteś dziennikarzem i masz do nas pytanie? Skontaktuj się z naszym biurem prasowym