6 czerwca 2023

Case Study

Reesco Retail ponownie w „akcji”. Spółka zaaranżowała kolejny lokal dla holenderskiej sieci w Tarnowie

Powrót

Sieć sklepów Action po raz kolejny zawierzyła Reesco Retail, spółce należącej do Grupy Reesco, projekt adaptacyjny pod aranżację nowego lokalu użytkowego w Centrum Handlowym przy ul. Dąbrowskiego w Tarnowie o łącznej powierzchni 915 m.kw. Mieszkańcy małopolskiego miasta zyskali tym samym dostęp do zakupów w cieszącym się coraz większą popularnością dyskoncie niespożywczym.

 

Action to pochodząca z Holandii międzynarodowa sieć handlowa oferująca produkty codziennego użytku, m.in. dekoracje, zabawki, artykuły biurowe i hobbystyczne, artykuły ogrodowe. Łącznie liczy ponad dwa tysiące sklepów w dziesięciu krajach Europy, z czego sto osiemdziesiąt sześć  jest zlokalizowanych w Polsce.

 

Spółka Reesco Retail była odpowiedzialna za prace ogólnobudowlane, instalacyjne, elektryczne, sanitarne oraz te dotyczące systemów klimatyzacyjnych i grzewczych. Zakres działań objął prace wykończeniowe powierzchni według standardu aranżacyjnego Action.

 

Polacy pokochali zakupy w sieci Action, co widać w stale rosnącej liczbie otwieranych przez nią obiektów handlowych w naszym kraju. Tym bardziej cieszy fakt, że prace budowalne w Tarnowie to już kolejna realizacja dla holenderskiego giganta w portfolio Reesco Retail. Pod koniec ubiegłego roku odpowiadaliśmy także za aranżację powierzchni handlowej w Swarzędzu, Garwolinie i Suchej Beskidzkiej. Nasi eksperci posiadają doskonałe rozeznanie na rynku retail, dlatego szybko odnajdują się w każdym projekcie, bez względu na jego wielkość i lokalizację. Ponowna współpraca z siecią Action dowodzi, że jesteśmy rzetelnym i godnym zaufania partnerem biznesowym – komentuje Lucyna Śliż, Head of Development i Członkini Zarządu Reesco Retail.

 

Reesco Retail specjalizuje się w budowaniu i przebudowywaniu powierzchni handlowych. Zespół działa na trzech płaszczyznach: od dostosowania powierzchni i wykonania prac aranżacyjnych dla najemcy, przebudowie obiektu dla wynajmującego, a skończywszy na budowie obiektów o charakterze retail parków i obiektów typu convenience center.

Kontakt do Biura Prasowego

Jesteś dziennikarzem i masz do nas pytanie? Skontaktuj się z naszym biurem prasowym