21 czerwca 2023

Bez kategorii

Lucyna Śliż z Reesco Retail w Komitecie ds. Nieruchomości w Krajowej Izbie Gospodarczej

Powrót

Lucyna Śliż została powołana do Komitetu ds. Nieruchomości w ramach Krajowej Izby Gospodarczej. Szefowa Reesco Retail będzie w gronie ekspertów branżowych reprezentowała sektor nieruchomości handlowych, bazując na niemal 20 letnim doświadczeniu zawodowym w tym obszarze.

 

Lucyna Śliż jest związana z Grupą Reesco od 2020 roku. Zasiada w zarządzie spółki Reesco Retail specjalizującej się w przebudowie obiektów i wnętrz handlowych. Posiada niemal 20 letnie doświadczenie zawodowe na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, w przeważającej części związane z sektorem nieruchomości handlowych. Wiedzę i kompetencje w zakresie zarządzania, najmu, wyceny nieruchomości, zarządzania projektami, analizy portfela i inwestycji zdobyła pracując w Cushman & Wakefield, Echo Investment i pracowni architektonicznej Kirkegaard Associates. Przez ostatnie 12 lat zajmowała stanowiska kierownicze i realizowała projekty na poziomie międzynarodowym.

 

Jest mi niezmiernie miło, że będę mogła wzmocnić grono najlepszych branżowych ekspertów swoją wiedzą i doświadczeniem w obszarze nieruchomości handlowych. Cieszę się, że jako praktycy będziemy mieli możliwości opiniowania i kreowania prawno-ekonomicznych rozwiązań związanych z rynkiem nieruchomości, a tym samym realny wpływ na funkcjonowanie sektora nieruchomości w Polsce – mówi Lucyna Śliż.

 

Reesco Retail specjalizuje się w budowaniu i przebudowywaniu powierzchni handlowych oraz kubaturowych. Zespół posiada wiedzę i doświadczenie, aby zarządzać całym procesem – od studium wykonalności, przez prace budowlane, po wręczenie kluczy. Doradza klientom, kosztorysuje i kontroluje koszty budowy, a także projektuje, nadzoruje i wykonuje prace budowlane (design & build). Reesco Retail jest odpowiedzialne za kompleksową przebudowę CH Bonarka w Krakowie, a project managerowie kierowali przebudowami m.in. CH Arkadia w Warszawie oraz zrealizowali wnętrza w ponad 100 sklepach sieciowych, m.in. H&M, Douglas i CCC/Eobuwie.pl. Reesco Retail należy do Grupy Reesco, która w ciągu ostatnich 12 lat dostarczyła na rynek ponad 1,5 mln mkw. nowej przestrzeni biurowej, handlowej i hotelowej.

Kontakt do Biura Prasowego

Jesteś dziennikarzem i masz do nas pytanie? Skontaktuj się z naszym biurem prasowym